Cestovná agentúra

Sprístupňujeme hotelové služby v celom Španielsku. CasaEspaña, s.r.o., cestovná agentúra je aj partnerskou agentúrou na Slovensku pre sieť hotelov RH hoteles v Španielsku.

Cestujte s nami do Španielska

Hotel RH Corona del Mar****

Benidorm, Costa Blanca

Na pláži Poniente, veľmi blízko palmového parku Elche a historického centra Benidormu sa nachádza 4* hotel Corona del Mar. Stráviť niekoľko dovolenkových dní v tomto hoteli ich spraví nezabudnuteľnými.

Vybavenie hotela:

  •  klimatizovanými izbami aj s výhľadom na more,
  • slnečnou terasou,
  • bazénom s tobogánmi,
  • priestrannou terasou s lehátkami a záhradnými posteľami,
  • reštauráciou so stravovaním vo forme švédskych stolov,
  • kaviareň,
  • wellness zóna s masážami a saunou
  • večerný program.
V hotelovej kaviarni možno vyskúšať najrôznejšie kokteily a drinky, wellness zóna poskytuje hydromasáže, normálne masáže a saunu. Samozrejmosťou je aj organizácia večerného programu. Cena Ceny sú zverejnené na webovej stránke hotelovej siete RH hoteles pre jednotlivé dátumy a kombináciu služieb:
CENY A TERMÍNY TU
My Vám urobíme rezerváciu ubytovania v týchto istých cenách a vystavíme faktúru, ktorú uhradíte prevodom alebo vkladom na náš účet. Samozrejmosťou pre Vás je servis, ktorý Vám poskytujeme v slovenskom jazyku.

RH hoteles

Hotelové zariadenia, patriace pod túto známu španielsku značku, prinášame a sprostredkujeme na Slovensku v tých istých cenách, ako sú stanovené priamo sieťou RH hoteles na svojich webových stránkach (bez sprostredkovateľského alebo iného poplatku), vďaka čomu získate pobyt za ceny nižšie ako cez známe vyhľadávače ubytovania.

Lokality a destinácie

Doprava a poistenie

Benidorm

Benidorm je hlavné mesto turistického ruchu na Costa Blanca, ktoré sa nachádza asi 140 km južne od Valencie a asi 50 km severne od Alicante.

Je to jedinečné mesto s nádherným prírodným okolím, ktoré tvorí prirodzenú ochranu mesta a jeho moderných a úchvatných mrakodrapov, viditeľných z ktoréhokoľvek miesta na pláži, v meste a v blízkom okolí.

Jeho priestranné a čisté pláže s jemným zlatistým pieskom dodávajú tomuto miestu jedinečnú stredomorskú atmosféru. V meste sa nachádzajú dve hlavné pláže dlhé viac ako 9 km, ktoré tvoria príjemný a pozvoľný vstup do krištáľového mora. Pláž Levante je rušná kedykoľvek počas dňa aj noci, pláž Poniente je prívetivá a pokojná.

Hlavná turistická sezóna trvá od júna do septembra, avšak vďaka špeciálnej mikroklíme je toto miesto vhodné na strávenie dovolenky počas celého roka. Benidorm osloví každého návštevníka modernými promenádami a zábavnými podnikmi, reštauráciami, barmi, tapas-barmi, akvapark Aqualandia, ZOO Terra Natura, zábavný park atrakcií Terra Mítica a delfinárium Mundomar sú lákadlom tak pre rodiny s deťmi, mladých, ako aj starších turistov. My sa tešíme na Vás a Vy sa môžete tešiť na skvelý pobyt!

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o výučbu španielskeho jazyka, preklad, príp. sa len chcete informovať o možnostiach, ktoré Vám vieme ponúknuť, kontaktujte nás telefonicky, e-mailom, príp. využite uvedený formulár.

Prosíme Vás, aby ste si dôkladne skontrolovali správnosť Vašej kontaktnej adresy!